TT Ads

La Livva Termal taytımız neotex kumaştan üretilmiştir. Anti-alerjik ve natural bir kumaştan imal edilen taytlarımız, sizlerin sağlığı düşünülerek kimyasal yapıştırıcılar kullanılmadan dikilir. Taytımız likralıdır. Kumaş yapısı gereği esneme yapacağı için vücut ölçülerinize göre doğru ürünü almanız çok önemlidir. Sipariş oluştururken kalça etrafından ölçü alıp gövde tablomuza bakarak gövde belirleyebilirsiniz. Korse niteliğinde değildir, sıkarak değil terleterek fonksiyon görmektedir. Aktivite sırasında kullanacağınız ve içersinde rahat olmanız gerektiği amacıyla taytımızın dar olmaması gerekir. Taytınızı denediğinizde zor giyilmesi, dar olması hallerinde kullanmadan 14 gün içersinde değişime gönderebilirsiniz. Dar sarfedilen taytlarda kumaşının elastik olmaması zayıflatıcı kumaşa sahip olması nedeniyle dikişlerinde açılma, taytta kaçma gibi kullanıcı hatasına bağlı haller olabilir. Bedene dar alınan bu gibi hallerde taytı diğer bir eşofman altına giyerekte kullanabilirsiniz, tesirsini kaybetmeyeceği gibi, terletmeye devam ettiğini göreceksiniz.

Kışlık taytımız yalnızca elde kimyasal deterjan kullanmadan yıkanır. Her kullanımdan sonra ters çevirip havalandırmalısınız. Bu şekilde derli toplu havalandırılan ürününüzde sıkça yıkama gereksinimi olmayacaktır.

En iyi tesir amacıyla kardiyo sırasında kullanmaya (yürüyüş,bisiklet,koşu,eliptik,jogging) özen göstermeli, plates aerobik ve yoga gibi fazlaca esneme hareketlerinin bulunduğu ve kumaşı zorlayacak egzersizlerden kaçınılmalıdır. Aktivite sırasında en az 1 en çok 3 saat kullanarak kalıcı tesir sağlayabilirsiniz. Fazlaca terleme sağladığından bol su içerek desteklenmelidir..

TT Ads

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir