TT Ads

Kadın ve erkek beraberliğinde heyecan ve Romantizmi doruklarda hissetmenin yolu; düzgün ve sınırsız yaşanan cinsellikten geçmektedir. Cinsellik yalnızca fiziksel bedenlerin doyuma ulaşması değil aynı vakitte ruhsal ve duygusal yönden da tam bir doyum sürecidir. İki insan arasında yaşanan cinsellikte tabu olmamalıdır. Suçluluk duymadan ve sıkı denetim konulmadan yaşanan cinsellik; hem ailelerin hem de toplumun yararına olacak neticeler doğurmaktadır.

Tarafların birbirine olan uyumu; cinselliğin yaşandığı anlarda daha gerçek ve soyuttur. Genellikle evliliklerde çoğu problem ve anlaşmazlığın merkezinde cinselliği tam olarak yaşayamamak bulunmaktadır. Ve ne acı ki hem kadın hem de erkek bunun farkında değildir. Çünkü içersinde bulunduğumuz toplumda bunu dile getirmek ayıp, günah ve hem de suçtur. Cinsel hayatı daha renkli duruma getirmenin en basit ama bir o kadar da cesaret isteyen tekniği fantazi kurmak ve bu fantazileri gerçeğe dönüştürmektir. Uzmanlara göre kadın ve erkeğin fantazi dünyası birbirinden gerektiğince değişiklik göstermektedir.

Erkeklerin seks fantazilerini süsleyen unsurlar daha çok fiziksel şartlar, ulaşılamayan kadınlar ve kendi beden ölçülerini kusursuz olarak hayal etmekle sınırlıdır. Yani kısaca erkekler seks fantazisi hayali kurarken; yaşamlarında gerçekleştiremedikleri ve gerçekleştiremeyecekleri imgelerden faydalanırlar. Dünyaca ünlü cinsel sıhhat dergisi Journal of Sexual Medicine’nın yaptığı incelemeye göre erkeklerin cinsel fantazilerini süsleyen hayaller sıralamasında; aniden çok kadınla beraber olmak, oral seks, dominant ya da sarhoş bir kadınla beraberlik, değişik rollerdeki kadınlar (hemşire, hostes, hizmetçi vs.), ve sıra dışı mekanlarda seks gerçekleştirme en çok tercih edilenlerdendir. Kadınların seks fantazileri erkeklerinkine göre daha çok masumiyet ve Romantizm içermektedir. Esasında tam olarak öyle sayılmaz.

Çünkü kadınlar seks fantazilerini eşleriyle bile paylaşmaktan çekinirler. Bu korku yada çekingenliğin nedeni bir grup ön yargılı ve kuşku uyandıracak suallere mazur kalmamak amacıyladir. Örneğin “sen daha evvelce bunları yaşadın mı?” ya da “senin gözün dışarıda mı?”. “Benim Gizli Bahçem” kitabının yazarı Nancy Friday; kadınların cinsel fantazilerinin kendilerine günlük hayatta motivasyon kattığını ve daha başarılı bir hayatın kapısını araladığını öne sürmektedir. Kadınların kurguladığı sexte fantazi örnekleri arasında cinselliğin yoğun Romantizm içermesi, bölge ve atmosferin ideal olması, sıra dışı mekanlar, izlenmek ve değişik rollere bürünmek ilk sıraları almaktadır. Makalemizin buraya kadar olan evresinde erkek ve kadına ait seks fantazi düşlerinden bahsettik. Peki bu fantazileri gerçeğe dönüştürmek, birebir yaşam sürdürmek olası değil mi? Pekala olası. Sexte fantazi örneklerini birkaç maddeyle bildirime çalışalım:

SEKSİ İÇ ÇAMAŞIRLARI

Cinselliği doruklarda yaşamanın olmazsa olmazlarından olan yegane şey fantazi iç giyim ürünleridir. Kırmızı bir string, jartiyerli gruplar yada tül ve satenin kadın tenindeki uyumlu duruşu; cinsel fantazilerdeki tüm kilitli kapıları açar. Kadının kendi kimliğinden sıyrılıp değişik rollere bürünebileceği bir grup fantazi kostümler de aynı fonksiyonu görmektedir. Seksi iç çamaşırları dendiğinde yalnızca kadınlar akla gelmesin. Beyler amacıyla de fantazi dünyalarına yeni yelkenler açabileceği çok detaylı erkek fantazi iç giyim ürünleri bulunmaktadır. Yeter ki tabu, yasak ve kısıtlamalar olmasın.

FARKLI MEKAN DENEMELERİ

Fantazi kurmak demek; değişiklik gerçekleştirme ya da sıradan olmamak demek ise cinselliği farlı mekanlarda yaşam sürdürmek en eğlenceli, en heyecanlı, bazı durumlarda de en riskli olanıdır. Cinsellik her vakit yatak odasında ya da yatakta yaşanır diye bir kural yok. Arada sırada bir mutfak tezgahı, balkon ya da salondaki bir sandalye bile en rahat yataktan daha beğeni verici olabilir. Cinselliği evinizin sınırları dışında yaşam sürdürmek da gerektiğince heyecanlı ve Romantik olabilir. Gözlerden uzak bir sahilde hem de ay ışığının altında, ormanlık bir alanda, asansörde ya da büro içerisinde geçecek heyecanlı anlar size unutamayacağınız anılar yaşatacaktır.

ROMANTİZMİN SINIRLARINI ZORLAMAK

Kadınlar amacıyla Romantik bir bölge her şeye bedeldir. Kulağa hoş gelen güzel bir müzik tınısı, değişik kokuların eşlik ettiği mum ve tütsüler, gül yaprakları ile dolu bir küvet ve doğu mistisizmini çağrıştıran egzotik ambiyans… Böyle bir bölgeda erkeğinin sexte fantazi örneklerini içersinden geldiği gibi yerine getirecek ve bundan keyif almayacak kadın var mıdır?

FANTAZİ AKSESUARLAR

Şanslı bir kuşak olmanın getirilerinden biri de cinsel hayatımıza renk katan fantazi aksesuarlar olsa gerek. Esasında bunlara batılıların söylediği gibi “oyuncak” demek daha doğru olur. Oyun oynamanın hazzını seks ile birleştiren bu materyaller fantazi arayan çiftler amacıyla bulunmaz bir nimettir. Genellikle deriden imal edilen bu oyuncaklar ufak yaramazlıklar gerçekleştirme amacıyla çiftler doğrulusunda gün geçtikçe daha çok bilinmekte ve tercih edilmektedir.

MİSYONERDEN VAZGEÇMEK

Cinsellikte yeni trendleri yakalamak amacıyla biraz incelemeci ve devrimlere açık olmak gerekir. Bilindik yöntemlerin dışına çıkarak, bilhassa uzak doğu halkının yüz yıllardır uyguladığı bir grup pozisyon ve hareketleri öğrenmek; hem erkek hem de kadın amacıyla sekste Nirvana olacaktır.

TT Ads

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir