TT Ads

Evde hayat trendleri geliştikçe evde şık olmanın ve evde kaliteli giyinmenin, evde kendisine ve sevdiklerine karşı en iyi şekilde enerjik, sıhhatli ve mutlu görünmenin yolu: “Ev giyimi şıklığı” kavramından geçer. Evde hayat iyi giyinme ve iyi görünme üzerinden daha iyi ve daha problemsiz işler. Ev hayatı içerisinde eşler birbirlerine karşı, anne ve baba çocuklarına karşı, gençler ve orta yaş insanı yaşlılara karşı ev ortamı içerisinde en iyi kıyafetleri ile şık olma mesuliyet ve saygı davranışı içerisinde olmalıdır. Olmalıdır ki evde hayat sürdürmek ve evde sevdikleriyle “mutlu hayat sürdürmek” gerçek manası ve sayısal değeri içerisinde hayata geçebilsin.

Evde Pijama Mutluluğu ve Evde Pijama Kardeşliği

Evde hayat sürdürmek her yönüyle ve her vakit güzeldir. Çünkü ev özü temsil eder. Aileyi temsil eder. Anne ve babayı temsil eder. İnsanın en sevdiklerini temsil eder. Çocukları temsil eder. Yani ev her insan amacıyla sıcak ve içtendir. Bu duygu yelpazesi içerisinde insanlar bilhassa 2000’ler ardından daha çok evde kalır oldular. Evde vakit geçirir oldular.

Evden çalışma, elastik çalışma trendleri bu arada süratle devree girdi. Hatta kendi kendisine devreye girdi. Çünkü hayat da bir yandan süratle “dijital” olmaya doğru yöneldi. İnternet süratle hayatımıza girdi. Yaşamlarımıza ve iş hayatlarımıza birleşik oldu.

İnternet çok süratli bir şekilde “sanal gerçekliğimiz” oldu. İnternette shoplar açılmaya başladı. İnternette alış veriş merkezleri açılmaya başladı. İnternette çevrimiçi sipariş kolaylıkları ile dilediğimiz her ürün, moda, kültür, oyun, sinema, sanat… Özü özeti “alış veriş” görülmemiş bir kültür olarak hayatımıza girdi. Bu güzel bir şey.

Ev hayat ve ev-iş dengemizi internet üzerinden basitçe sağlayabiliyoruz. Siparişlerimiz internet üzerinden “tık-tık tık” o kadar!. İnternette ise görülmemiş bir hayatın kapıları bize açılıyor. Mesela ev modası mı istiyorsunuz? Girin LALİVVA sitesine, karşınızda en güzel, en şık, en trendy, en keyifli ve desenli pijamalar. Evde, ev büro şıklığı mı istiyorsunuz? Girin evden internete. Karşınızda şık mı şık, cool mu cool, rahat mı rahat kapriler, şortlar, tunikler, elbiseler, ev gömlekleri. Evden çalışma rahatlığı amacıyla en rahat ev giyim modası LALİVVA Alışveriş sitesinde “bir tık ötenizde!” Daha ne olsun. Yepyeni bir dünyanın kapıları “o güzel evlerimizden” sıcak ve içten evlerimizden yeni devre umut verici “mutluluk dalgaları” olarak yayılıyor.

Ev Giyimi Trendi Bütün Dünyada Daha da Yükselecek

Ev giyimi sektörü özel ve özellikli bir sektör. Büyüme eğilimi çok yüksek ki büyüyor. Çünkü evde hayat trendinin yapımcı ve tedarikçilerden kuvvetli beklentileri var. Tüketicilerin DAGİ, KOM, PİERRE CARDİN, EROS, FEYZA, GÜNERİ, ARNETTA gibi ev giyiminin önder markalarından evde şık giyim, evde rahat giyim, rahat uyku giyim, ev büro şıklığı, evden çalışmada trendy kıyafetler gibi asli ve ilerleyen gereksinimlerine çözüm talepleri var.

Stil Sahibi Kadın ve Erkekler İçin Evde Yeni Dönem:
“Ev Modası ve Şıklık”

İyi giyinmek ve iyi görünmek toplumsal bir varlık olan her insan amacıyla asli gereksinimlerin başında gelir. Her nerede olursa olsun insan ilk olarak kendisine olan saygısı gereği, sonra en yakın etrafına ve sonra da başka iletişimde olduğa etrafına ve en geneliyle topluma karşı “olumlu enerjide” olma ve her vakit giyim kuşamına ilgi etme gibi içgüdüsel bir yükümlülüğün tesiri altındadır. Bu öz mesuliyet hissi ev hayatında da geçerlidir. Bu amaçla kaliteli insan, ev hayatı içerisinde de şahsi niteliğini sürdürme gereksinimi içerisindedir. Stil sahibi her kadın, stil sahibi her erkek ev modası çapında moda pijama, moda şort, moda tunik, moda ev elbisesi, moda ev gömleği, moda gecelik, moda sabahlık, moda kapri… adı her ne olursa olsun ev giyim modasını ve evde şıklık trendlerini oldukça izler. Bunun amacıyla LALİVVA gibi bu alana kendisini adamış bir çevrimiçi Alışveriş Sitesi de varken bütün bu özel gereksinimleri da tek noktadan en hızlı ve en itimat edilir alış veriş ile karşılamak kolayın kolayı durumuna gelmişken…

TT Ads

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir