TT Ads

Teknoloji gelişmelerini süratle sürdürürken, yaratıcılıkta sınır tarif edmeyen insan zihni teknolojiyi keyifli duruma getiren sıra dışı fikirleri de yaşama geçiriyor.

Dünyaca ünlü prezervatif markası Durex tekrar insanları şaşırtmayı başardı. Dilimize “eğlendiren iç giyim” (Fundawear) olarak çeviri edebileceğimiz ürün henüz test aşamasında. Ama bir gün olur da pazara sürülürse çok çok talep göreceğe benziyor.

Bu iç giyim ürününü giydiğinizde uzaktan, yani dokunmadan titreşim göndererek bir nevi şaka yapabilme olanağı sunuyor. Akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz bir program ile parmağınızın ekrandaki faaliyetlerini birebir üzerinizde hissedebileceksiniz. Durex ürettiği bu iç giyim ürünü ile dünyanın başka ucunda olan eş ya da sevgilinin birbirine dokunarak karşılıklı güzel anlar yaşamasına yardımcı oluyor. Sistem, külot yada sütyen gibi iç çamaşırlarının içine yerleştirilen küçücük motorların titreşimiyle çalışıyor. Ekrandaki kasık yada göğüs şemalarında parmağınızı sürüklemeniz yeterli olacaktır.

Bir otobüste yolculuk esnasında, sıcak bir yaz günü plajda uzanırken, okulda derste yada iş yerinde… Uygulama her ne kadar eşek şakası gibi görünse de, içinizde kaynayan kazanın fokurtularını kimse fark etmediği prosese sorun yok.

TT Ads

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir