TT Ads

Yumuşak ve hafif dokunuşuyla rahatlık yayınlayan iç çamaşırları kendimizi iyi hissettirir. Çekici dantel işlemesi ve yumuşak pamuk malzemesi yardımıyla resmen bulutların üstünde geziyormuş gibi rahat bir gün yaşarız. İç çamaşırlarını gün boyu giydiğimiz ve direkt tenimize ilişki ettiği amacıyla gövde ile akıllıca düşünülmüş ahengi ve yüksek kaliteli işlemesi rahat hissetmemiz amacıyla mühim bir katkı sağlar.

Hangi Külot’u Giymeliyim?

Her kadın özeldir. Bu yüzden de sonsuz tür ve özellikte iç çamaşırı var. Sizin amacıyla ideal külot bedeninizle uyumlu olandır; sıkmaz ve kaymaz. Vücudunuzu tam sarar ve gün boyu rahatlık hissi verir.

Jazzpant külot

Jazzpant külotlarının bel ve bacak boyu yüksek kesimlidir ve rahattır. Bu özellikleri yardımıyla hareket özgürlüğü sağlar ve her daim tercih edilebilir. Kaliteli modellerde ise kullanım rahatlığını bel ve bacak kısımlarındaki yumUşak ve düz işlemesine borçludur.

Panty Külot

Panty külotların karakteristik özelliği kısa bacak boyudur. Genelde düşük beldir. Son derece rahattır ve bugünümüzde bundan sonra çoğu değişik çeşidi bulunur. Mesela sportif görüntülü pantyler ya da bacak ve paça bölümlerinde daha çekici ve işlemeli özelliği olan pantyler tercih edilebilir.

Brezilya modeli külot

Brezilya modeli külot arka kısmındaki çekici ve stil sahibi işlemesiyle V-kesimiyle ön plandadır. Değerli kumaşı ve dantelli işlemesiyle özel anlar amacıyla idealdir.

Slip külot

Slip külot hafif üçgen şekillidir. Farklı detayları bulunur. Yüksek ya da düşük bacak ve bel boyu olan classic külotlar vardır. Hepsinin ortak özelliği ise rahat ve zarif olmaları ve çoğu değişik çeşitte sunulmalarıdır.

TT Ads

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir