TT Ads

Abraham Lloyd kadın erkek ilişkileri üstüne fenomen olmuş bir blog yazarı. Kendi sayfasında; bir erkeğin kadınının üstünde hangi iç çamaşırını görmek istediğine dair sorulara yanıt veriyor.

Öncelikle erkeklerin fazlalığı iç giyim renkleri konusu ile ilgili şık ve seksi olmak amacıyla çaba gerektirmeyen kara yada beyaz olanları tercih ediyor. Eşini ya da sevgilisini ten rengi giysiler içersinde görmek erkeği pek mutlu etmez. Vücut hatlarını ve kıvrımlarını meydana çıkaran külot ve sütyenler her vakit beğeni toplar.

Kıyafetleriniz bedeninize uyum sağlamalı, ne çok dar ne de çok bol olmamalı. Kaşınmalarınız, düzeltilen sütyen askısı ya da, çekiştirilen külot hiçbir vakit erkeklerin gözünden kaçmaz. Siz rahat edemezseniz erkeğinize nasıl bir rahatlık vermeyi düşünebilirsiniz?

Erkekleri mutlu etmek sanıldığı kadar zor bir şey değildir. İç giyim alışverişlerinizde ki tercihlerinizi ona ne kadar seksi ve şuh bir şekilde sunabilirseniz erkek o kadar memnun ve mutlu olacaktır. Siz ne kadar en güzelini ve pahalısını alırsanız alın, sunum düzgün yapılmadığı prosese sonucun hüsran olması kaçınılmazdır.

TT Ads

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir