TT Ads

Fantazi iç giyim kostüm modelleri 2021 senesinde tekrar son derece değişik modeller ile karşımıza çıkıyor. Çiftlerin bilhassa ilk evlendikleri dönemlerinde tercih ettikleri bu modeller fazlasıyla değişiklaşmanıza yardımcı olmakta ve cinselliğinize keyif katmaktadır. La livva ortamında çoğu değişik fantazi iç giyim ürünü karşımıza çıkmaktadır bu ürünlerin arasından tercih gerçekleştirme gerektiğince zor bulunduğu amacıyla sizlere mini bir rehber hazırlamayı düşündük bu yazımızda kostümler ortamından nasıl daha basit seçim yapacağınızı ve doğru ürünü nasıl bulacağınızı sizlere göstermeye çalışacağız.

Fantazi İç Giyim Kostüm Çeşitleri Nelerdir?

Kostüm denildiği vakit çok geniş bir yelpaze sizlerin karşısına çıkıyor, buradan seçim gerçekleştirme gerektiğince zor olsa da seçim esnası fazlasıyla keyiflidir. Kostüm çeşitlerini kısaca sıralarsak hizmetçi, garson, hemşire, hostes, polis, liseli, itfaiyeci gibi kostüm seçenekleri başlıca gelen kostüm çeşitlerindendir bunlardan en çok tercih edilenleri ise tek tek sizlere açıklayalım;

Hizmetçi Kostüm: Bu çeşitte sitemiz ortamında de fazlasıyla tercihi oluşturulan bir modelimiz olmakla beraber erkeklerin kadınlar üzerinden her daim seksi bulduğu bir fantazi giyim çeşididir. Hizmetçi kostümünde genel olarak etek, sütyen ya da gecelik tipi bir üst parça ve bir de tanga ile beraber kombin durumunda bulunur.

Hemşire Kostümü: Fantazi iç giyim kostüm modelleri içersinde hemşire tekrar tercihi oluşturulan kostümlerdendir, bilhassa yılbaşı dönemlerinde kırmızı çoğunluklu renkleri tespit edilen bu model çiftler doğrulusunda tercih edilir ve fantazi hedefli kullanılır. Modelde genel olarak külot, üst parça ve hemşire şapkası kombin durumunda takdim edilir ve satışa hazırlanır.

Hostes Kostümü: Seksi hostes kostümü özel gecede cinsel bir objeye dönüşmek isteyen kadınlar doğrulusunda partnerlerine sunum amacıyla hazırlanmış modellerdendir. Bu modelde önlük ve üst parça bir de hostes şapkası ile satışa sunularak kombin edilir.

Liseli Kostümü: Bu kostüm türü en çok tercih edilen kostümlerin başında kendisine yer bulmaktadır, genellikle iki parça durumunda meydana gelen bu türde liseli mini eteği ve üst parçası beraber sunulmaktadır bu üst parçada genellikle geniş göbek dekoltesi bulunuyor bu sayede gerektiğince seksi bir görüntü sunulmakta cinsellik amacıyla seksi bir görüntüyü oluşturmaktadır.

Yukarıda saydığımız modeller dışında kostüm olarak çok çeşitlilik sitemiz ortamında mevcuttur. Fantazi dünyanıza göre kendinizi ve ilişkinizi renklendireceğiniz modeller ile cinsel hayatınıza büyük heyecan katabileceğinizi unutmayınız.

TT Ads

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir