TT Ads

Giyim sektörünün internet üstündeki lider firmalarından bir tanesi olan La Livva, yeni evlenecek genç kızlara yönelik hazırladığı Çeyiz Takımlarıyla da öne çıkıyor. Sizin amacıyla en kaliteli butiklerden itinalı bir şekilde seçtiğimiz gecelik takımları, çeyizinizin en nadide parçaları olacaktır. Kadın iç giyim sektörünün internetteki mühim temsilcilerinden birisi olan firmamız, sürpriz indirimler kapıda ödeme basitliği gibi seçeneklerle de kadın giyiminde fark yaratıyor. Dantelli çeyizlik gecelikler, satenden ve tülden yapılma kumaşlarla müşterilerimize sunulurken, büyük gövde gecelik seçenekleriyle de her ölçüde kadına hitap ediyoruz.

Fantezi giyim ürünlerinde önder olan La Livva, S, M, L, XL seçeneklerinin yanı sıra her üründe seçenek renk seçenekleriyle, teninize yakışan gecelikleri seçebilmenizi sağlamaktadır. Jartiyerli gecelik, saten ve ipek saten gecelikler bütün gecelerinize ayrı bir şıklık katacaktır. La Livva çeyiz takımlarının yanı sıra fantazi giyim, deri iç giyim, fantazi kosbütün, bikini ve pareo çeşitleriyle de müşterilerine seçenekli bir ürün grubu sunmaktadır. Bütün ürünlerinde bayanın seksiliğini ve güzelliğini bütün detaylarıyla meydana çıkarmayı hedeflemiş firmamız, aksesuarlarıyla da tün fantezilerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Hayatın monotonluğundan uzak ürün takımlarını müşterilerinin beğenisine yayınlayan firmamız ideal fiyatlarıyla da müşterilerinden tam not almaktadır.

Yurtiçi kargoyla adresinize ulaştırılacak ürünlerinizin üstünde ürün konusuna dair hiçbir bilgi yer almazken, ödemelerinizi dilerseniz kapıda ödeme sekmesini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Bütün kredi kartlarıyla prosedür yapabileceğiniz sitemize sosyal medya hesabınız üstünden ulaşabilir, Whatsapp’tan ürün siparişi verebilirsiniz. Kargo takipleri amacıyla firmamızın internet sitesinde yer alan kargo takip kısmını kullanabilirsiniz. Bütün ürün takımlarında farklılaşmayı ve orjinal ürün anlayışını benimseyen firmamız kadın giyim yanı sıra erkek iç giyim ürünlerini de müşterilerine sunarak, her takım ürünle müşterilerine ulaşabilmeyi hedeflemektedir. Rahatça siparişlerinizi verebileceğimiz internet sitemize mobil cihazlarınızdan da bağlanabilirsiniz.

TT Ads

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir