TT Ads

Gece yarısı olmuş, içki kadehleri yorgun ve saatler ilerlemiş. Kadın olanca seksiliğiyle yatağa uzanmış, Victoria Secret’ten, Agent Provocateur’den servet ödeyerek aldığı definesini sırayla gözler önüne seriyor. Kostümler, jartiyerler, babydoller… Soyundukça gecenin harareti tavan yapıyor.

Peki ya erkek? O neyi sunacak?

Onun iç çamaşırı çekmecesi ucuz yoldan çabuk ile alınmış beyaz renkli üç beş market donundan ve içerisinde ki çocuğun sesini dinleyerek aldığı ancak partner baskısı yüzünden naftalin kokularına yatırmak mecburiyetinde kaldığı Batman, Örümcek Adam ya da Süperman boxerlarından ibaret. Maalesef fotoğraf bu şekilde ve pek renkli değil.

Ama medya tekrar bize ön ayak olmakta geç kalmadı ve imdadımıza yetişti. Tarkan’ın bizleri öpücüklere boğduğu klibindeki durumu ile, Emre Altuğ’un dergilere verilen seksi pozlar Türk erkeğinin ufkunda yeni şimşekler çakmasına sebep oldu. Her ne kadar bu ünlü abilerimiz iç giyimi andıran çekimlerinde çağdaş aile babası çizgisnden çıkamayıp paçalı don ile boxer arasında sıkışıp kalmış olmanın tutuculuğunu sergileseler de Avrupalı meslektaşlarının seksepalliğine ulaşamamış gibi görünüyorlar. Robin Williams’ın “Rock Dj” parçasının klibinde soyunurken aslanbaşı desenli slibiyle nasıl arzı endam ettiğini unutmayalım.

Türk erkeğinin iç çamaşırı seçimindeki değişimde karşı cinsin de çok tesiri olmuştur mutlaka. “Ey erkekler! Giydiğiniz dona birazcık özen ve özen gösterin lütfen! Kendinize yoksa bile, bize biraz saygı gösterin” şikayetlerini peşinen iletmekte yarar var. Kadınlar diyorki: “Eğer vücut hatların dergilerden fırlamışcasına endamlı değilse slip giyip Arap Kadri modellemesi yapma! En azından boxer giy ki çoğu Hatayı sübvanse etsin.“

Beylere ufak bir ikaz yapmakta yarar var. İç giyimdeki seçimlerinizi yalnızca siz ya da eşiniz/sevgiliniz görmüyor. Çatal pozu vermekten bahsediyorum. Gün içersinde eğilip doğrularak çalışmakta olan, düşük bel pantolon ya da üzerine bir gövde ufak tişört yada gömlek giydiğiniz olmuştur. Ortaya çıkan görünüm her gün ne renk ve modelde iç çamaşırı giydiğinizin çeteresini tutan arkadaşlarınıza basitlik sağlayacaktır. Jilet gibi bir grup elbisenin içine Garfield yada Batman boxerı giyerken iki kere düşünmekte yarar var. Aman ha!!!

TT Ads

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir